S MasterCard Mobile získáte NFC smartphone Samsung GALAXY Note II s velkou slevou

Praha, 3. dubna 2013 – MasterCard, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, nabízí od 17. do 27. dubna 2013 ve vybraných obchodech Comfor možnost zakoupit smartphone Samsung Galaxy Note II za bezkonkurenční cenu 8 999 Kč. Stačí za telelefon s pěti a půl palcovým HD displejem zaplatit kartou MasterCard nebo Maestro pomocí aplikace MasterCard Mobile. Tu si lze bezplatně stáhnout do mobilního zařízení, které využívá operační systém iOS či Android z GooglePlay nebo App Store.

Samsung GALAXY Note II se vyznačuje jedním z nejvýkonnějších procesorů, který jeho uživatelům umožňuje zpracování nejnáročnějších aplikací, a jako jediný na trhu nabízí jedinečné funkce využívající integrovaný stylus S Pen. Samsung GALAXY Note II se běžně prodává za 14 999 Kč, díky MasterCard Mobile tedy můžete dosáhnout na unikátní slevu 40 %.

Aplikaci MasterCard Mobile si představte jako digitální peněženku ve vašem mobilním telefonu. Stačí si jí zdarma stáhnout do chytrého telefonu, nahrát a aktivovat platební karty vydané libovolnou bankou a používat k placení. Touto aplikací je možné platit ve více než 2 000 internetových obchodech a jak ukazuje příklad Comforu, objevují se i první kamenné obchody,“ uvádí Tereza Janková, marketingová ředitelka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko a dodává: „Jednou z největších výhod aplikace je bezpečnost, během platby totiž nikam nevyplňujete údaje o kartě a platbu potvrzujete vlastním heslem.“

Zakoupit Samsung GALAXY Note II za zvýhodněnou cenu bude možné v prodejnách Comfor Praha Nový Smíchov, Praha Palladium, Praha Flora, Praha Fénix, Olympia Plzeň a Futurum Hradec Králové od 17. do 20. dubna 2013. Dalším místem, kde bude akce probíhat 18. a 19. dubna 2013, je Business centrum Chodov v budově společnosti Samsung. Od 24. do 27. dubna 2013 bude smartphone GALAXY Note II za akční cenu k dostání na prodejnách Brno Vaňkovka, Brno Olympia, Ostrava Futurum, Ostrava Nová Karolína a Jihlava City Park.

[box type=“info“]Akce platí do vyprodání zásob telefonů v jednotlivých prodejnách. Přesný počet se nám však nepovedl zjistit.[/box]

Doporučuji všem, kteří budou chtít tuto výjimečnou akci využít, aby si aplikaci MasterCard Mobile stáhli a nainstalovali s několikadenním předstihem. Nahrání platebních karet do aplikace sice trvá jen pár okamžiků, ale kartu je následně potřeba aktivovat zadáním verifikačního kódu. Ten zjistí držitel karty ve svém výpisu z banky nebo přes internetové bankovnictví až po stržení kontrolní transakce v hodnotě 1 Kč,“ doplnila Tereza Janková.

 NFC telefon Samsung GALAXY Note II

Samsung GALAXY Note II je mobilní telefon s NFC vybavený 5,5 palcovým HD Super AMOLED displejem, který je charakteristický svými dokonalými vizuálními schopnostmi. Velký displej umožňuje zobrazit obsah jasně a živě, díky čemuž se zvyšuje čitelnost obsahu. Jedinečnost produktů Note se skrývá ve využívání elektronického pera S pen, které nabízí vylepšené možnosti, jak okamžitě zachytit vlastní nápady nebo zkombinovat rukopis s jakýmkoliv digitálním obsahem přímo na obrazovce.